فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / نرخ نهایی میگو وانامی

نرخ نهایی میگو وانامی

میگوی خوش طعم و پرخاصیت وانامی از انواع پرفروش میگو است که با قیمت های مختلفی در بازار عرضه می شود.نرخ نهایی میگو وانامی بسته به عوامل موثر متغیر است.

نرخ نهایی میگو وانامی

نرخ نهایی میگو وانامی با توجه به عواملی چون کیفیت،حجم،بسته بندی،برند عرضه کننده میگو و… می تواند متغیر باشد. خرید از فروشگاه های اینترنتی و حضوری که بر روی اجناس خود تخفیف قائل می شوند شرایط خرید میگو با قیمت پایین تری را فراهم می کنند و نرخ نهایی میگو وانامی برای شما کاهش می یابد.
در خرید عمده شرایط متفاوت است و نرخ از خرید جزئی پایین تر است و نرخ نهایی برای خریدار به صرفه تر است. خرید از سایت های فروش میگو نیز نوع آسان تری از خرید است که خصوصا برای زمان هایی که فروشگاه مناسبی پیدا نمی کنید گزینه ی بسیار خوبی است.

میگو وانامی

نکته ی مهم در خرید میگو وانامی

حتما خریدتان را از سایت های فروش معتبر و مراکز و مغازه های معتبر انجام دهید زیرا در میان میگوها میگوی ناسالم و میگویی که روند رشد صحیحی نداشته وجود دارد. مثلا میگوهایی که در روند رشدشان آنتی بیوتیک دریافت کرده اند.
راهی برای تشخیص میگوی سالم و به اصطلاح وحشی از میگوی پرورشی ناسالم وجود ندارد و تنها مراکزی که با اعتبار کار می کنند قابل اطمینان هستند. مصرف میگوی ناسالم علاوه بر این که تاثیر مثبتی بر سلامتی ندارد حتی در مواقعی می تواند خطر آفرین نیز باشد.

میگو وانامی

میزان کلسترول در میگو

کلسترول در کلیه غذاهای حیوانی وجود دارد اما این موجودیت به خودی خود بد نیست. کلسترولی که برای سلامتی مضر است چربی های اشباع و چربی های ترانس مصنوعی هستند اما کلسترول موجود در میگو از این انواع نیست و چربی اشباع میگو کم است.
البته روش طبخ می تواند بر میزان کلسترول و چربی موثر باشد مثلا اگر با روغن فراوان طبخ شود و یا انواع سس بر روی میگو استفاده شود چربی و کلسترول میگو به واسطه ی این مواد تغییر می کند و می تواند ضرری معادل محصولات غذایی حاوی چربی اشباع و چربی ترانس مصنوعی داشته باشد.
این که کلسترول میگو ضرری ندارد برای خود میگو است نه همه ی روش های طبخ این غذای دریایی.

میگو وانامی

مناطق پرورش دهنده ی میگو

پرورش میگو محدود به یک منطقه ی خاص نیست و کشورهایی نیز هستند که میگوی وانامی بومی دارند. در ایران شهر چوئبده در نزدیکی آبادان از مناطقی فعال در زمینه ی پرورش میگو است.
در آب های کشور مکزیک،در مناطق جنوبی کشور پرو،آمریکای جنوبی و آمریکای مرکزی نیز شاهد پرورش میگوی وانامی هستیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش میگو به صورت عمده

میگو به صورت عمده در فروشگاه ما موجود می باشد. میگو گمیشان تهیه حوضچه با …

بازرگانی آریان صفا