فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / نرخ روز میگو وانامی در بازار

نرخ روز میگو وانامی در بازار

نرخ روز میگو وانامی را میتوانید از طریق سایتهای مربوط به فروش میگو بررسی کنید .در این سایت ها نرخ قیمت ها به روز رسانی می شود.

نرخ روز میگو وانامی

تولید میگو وانامی در ایران

در ایران به دلیل گستردگی سواحل در جنوب و شمال کشور و تحقیقات صورت گرفته، پرورش میگو رشد بسیار چشمگیری داشته است.
تولید انواع میگو وانامی در ایران با توجه به اصلاح نژادی روز به روز افزاریش می یابد.رقم تولید این میگو به ۱۰ تن در هکتار هم می رسد.این مسیله رو میتوان یکی از موفقیت های شیلات ایران بحساب آورد.
تولید در ایران بیشتر به منظور صادرات به کشورهای اروپایی و کشورهای حوزه خلیج فارس می باشد. تولید میگو در ایران علاوه بر ایجاد اشتغال، با توجه به صادراتی که صورت می گیرد به درامد ارزی کشور کمک شایانی می کند.

نرخ روز میگو وانامی

خرید میگو وانامی ارزان در بازار

میگوی وانامی از مرغوب ترین میگو ها می باشد.با توجه به این که این میگو سازگاری زیادی با شرایط محیطی خود دارد قابل توجه پرورش دهندگان بوده است. همیشه پس از صید میگو و و تخلیه این صید، تقاضا برای خرید این محصول افزایش می یابد.
هرچقد صید کاهش پیدا کند، افزایش هزینه های صید برای صیادان و همچنین تورم زیاد باعث افزایش قیمت میگو می شود. قیمت میگو تابع از کیفیت میگو است و همچنین به اندازه میگو بستگی دارد هرچقد میگو بزرگتر وبا کیفیت تر باشد، قیمت آن نیز افزایش می یابد.
با همکاری بهترین پرورش دهندگان میگو وانامی، تیم ما ارزانترین میگو را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد.

نرخ روز میگو وانامی

مراکز خرید میگو وانامی

از اولین استانهایی که توانست با داشتن مزارع میگو و استفاده از آبهای خزر به پرورش میگو بپردازد استان گلستان بود. از باکیفیت ترین میگو های خلیج فارس میگوی صید شده در آب های استان بوشهر است.
باتوجه به ظرفیت های بسیار مهمی که در زمینه  تولید و پرورش میگو در استان بوشهر وجود دارد و با توجه به اینکه بیش از ۶۰ درصد میگوی پرورشی ایران در استان بوشهر تولید می شود، صیادان این استان در عرصه صید میگو از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند.
شهرهایی پرورش و تولید میگوی وانامی در آن صورت می گیرد عبارتند از :

  • خوزستان
  • بوشهر
  • هرمزگان
  • سیستان وبلوچستان
  • مازندران

بهترین راه برای خرید میگو وانامی بصورت اینترنتی می باشد، سایت ما یکی از بزرگترین نمایندگی های فروش میگو وانامی در کشور می باشد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میگو دریایی تازه

میگو تازه دریایی در بازرگانی آریان صفا. کشاورزی میگو از راه مزارع کوچک در آسیا …

بازرگانی آریان صفا