فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / مراکز خرید و فروش ویژه میگو وانامی

مراکز خرید و فروش ویژه میگو وانامی

بعضی از مردم امروزه دچار کم خونی هستند و از آن رنج میبرند. چه خوب است که به مراکز خرید و فروش سری بزنند و خوراکیهایی به ویژه میگو و انامی را خریداری کرده و مصرف نمایند.
میگو جزء یکی از مواد غذایی است که برای سلامتی انسان بسیار مفید و از بسیاری بیماریها پیشگیری میکند. اگر در هفته ۲ بار از میگو استفاده شود در کنترل و کمک به بهبود عوارض و اختلالات مختلف اثرات مهمی دارد.

چرخه زندگی میگو

زنگی میگوها مثل سایر موجودات دیگر با سلول تخم آغاز و با مرگ تمام میشود. میگوها حدود ۵/۱ تا ۲ سال عمر میکنند. میزان اسید چرب اشباع که خیلی زیاد برای سلامتی انسان مضر است در میگو صفر میباشد که میتوان به کاهش کلسترول خون کمک زیادی کند.
میگو حاوی ویتامین هایی مثل: آ، ب۶، ب۱۲، سی، دی، ای و املاحی چون کلسیم، آهن، منزیم، فسفر، پتاسیم، سدیم، روی، ید، مس، منگنز و سلنیوم میباشد. استفاده از میگو باعث جلوگیری از ریزش مو و جلوگیری از کم خونی میشود.

فروش ویژه میگو وانامی

آشنایی با خصوصیات میگوها

بزرگترین گروه از رده ی سخت پوستان، میگوها هستند که سطخ خارجی بدن آنها از پوست کیتینی سخت پوشیده شده است. طول بدن میگوها ۷تا ۱۵ سانتی متر بوده که از دو طرف به هم فشرده شده واز دو قسمت سر سینه که به هم چسبیده و متصل میباشد و قسمت شکمی یا دم تشکیل شده است.
بهترین درجه شوری برای رشد میگو و انامی حدود ۱۰-۱۵ گرم در هزار میباشد. زیرا در این شوری، اسمولاریته خون میگو و انامی و محیط برابر میشود. یکی از ویژگی های مهم و نقاط قوت پرورشی میگو و انامی، سرعت رسیدن  به وزن ۲۰ گرم و رشد ویژه ۳ گرم در هفته میباشد.

فروش ویژه میگو وانامی

وضعیت رشد در استخرهای پرورشی

یکی از نکته های مهم در پرورش میگو، باید به نحوه ی مدیریتی که در مزارع انجام میشود مثل: غذادهی، مدیریت آماده سازی استخر، رها سازی، هوا دهی، کوددهی، آهک پاشی، تعویض آب و صید باشد. مهمترین عاملی که باعث میشود میگو رشد سالم و خوبی داشته باشد علاوه بر کمیت و کیفیت غذا،مدیریت و کیفیت آب در استخرها هم میباشد.

فروش ویژه میگو وانامی

روش های عرضه میگو در بازار

میگوها جانوران بسیار ضعیفی هستند.آنها اگر ۶۴ دقیقه داخل آب نباشند زود تلف میشوند. اگر میخواهیم یک میگو سالم و به دور از بیماری و فاسد شدن داشته باشیم باید با کیفیت عالی از آن نگه داری کرده و تحوبل مشتریان عزیز دهیم.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور، بازرگانی آریان صفا. بازرگانی آریان صفا، فروشنده آنلاین میگو، …

بازرگانی آریان صفا