فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / لیست میگو وانامی به صورت عمده

لیست میگو وانامی به صورت عمده

لیست میگو وانامی از طریق سایت اینترنتی فروش میگو ایرانی قابل استعلام می باشد. فروش میگو وانامی در این مراکز اینترنتی به صورت عمده انجام می پذیرد.

تولید میگو در ایران

جالب است بدانید امروزه بیش از ۸۰ نوع میگوی مختلف از سطح دریاها و رودخانه های متفاوت صید یا کشت می شوند. این تعداد از میگوهای تولید از نظر علمی دارای اسامی متفاوتی هستند اما از نظر تجاری و صادراتی میگو ها در سه نوع دسته بندی می شوند:

  • میگوی سفید
  • میگوی صورتی
  • میگو قهوه ای

خوشبختانه هر سه نوع میگو تجاری در ایران قابل کشت و صید هستند. در انواع میگو های ذکر شده درصد وزن قسمت های مختلف بدن با یکدیگر متفاوت می باشد.
عمده ترین میگو پرورشی در ایران نوع میگو سفید است. این گونه به میگوی سفید هندی نیز معروف می باشد.

لیست میگو وانامی

نحوه عرضه میگو به بازار

در روند تولید و آماده سازی و بسته بندی میگو از روش های متفاوت انجماد در برخی موارد استفاده می شود.
در روند تولید میگو های یخ زده به منظور به تاخیر انداختن فساد و جلوگیری از ایجاد لکه های سیاه، از مواد افزودنی شیمیایی به نام دیپ استفاده می شود.در تولید ماده افزودنی دیپ از اسید اسکوربیک و متا بی سولفیت سدیم استفاده می گردد، از این رو بیشتر توصیه می شود که میگو را به صورت تازه مصرف نمایید.

لیست میگو وانامی

قیمت فروش میگو در بازار

جالب است بدانید در بازار فروش انواع میگو ، میگو های درشت دارای قیمت فروش بیشتری بوده و طرفداران عمده تری دارد. ولی این گران تر بودن میگو های درشت ربطی به ارزش غذایی میگو ندارند. تنها دلیل گران تر بودن، مورد پسند بودن آن ها در بازار می باشد.

لیست میگو وانامی

لیست میگو وانامی

امروزه خرید اینترنتی و آنلاین به صورت وسیع و گسترده جایگاه خریدهای سنتی را از آن خود نموده است. خرید آنلاین و اینترنتی دارای مزایا و فواید زیادی می باشد. برای یک خرید آنلاین و اینترنتی موفق کافی است در اینترنت نام و برند محصول مورد نظر سرچ شود تا در کوتاه ترین زمان اطلاعات جامع و کاملی از فروشندگی های معتبر اینترنتی آن محصول بدست آید.
لذا مشتریان و متقاضیان انواع ماهی و میگو وانامی می توانند جهت سفارش و همچنین گرفتن استعلام لیست قیمت با مشاورین شرکت ما ارتباط گرفته و محصول را در کوتاه ترین زمان تحویل نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده میگو مرغوب

مشتریان گرامی می توانند میگو مرغوب را با بهترین قیمت از ما خریداری نمایند. میگو …

بازرگانی آریان صفا