فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / فروش میگو وانامی ارزان در بازار

فروش میگو وانامی ارزان در بازار

تا حالا به این فکر کردید که چه غذایی را بخورید تا کم خون نباشید؟ فروش میگو وانامی در بازار با قیمت ارزان و مناسب به شما کمک میکند که با خوردن میگو، دنبال قرص و دارو نروید. پوسته ی میگوها زرد رنگ یا حالت شن مانندی اگر باشند یعنی نباید مورد استفاده قرار گیرد.

 روش تشخیص میگو سالم و فاسد

  • فساد میگو
  • بو
  • رنگ
  • استحکام پیوسته در ناحیه سر و بدن

فساد میگو: میگوها معمولا در دریا به مدت طولانی صید میشوند. این طولانی شدن زمان باعث میشود که رسوبات همراه تور به سطح آب بیایند و میگوها دچار آلودگی شوند.
بو: میگویی که سالم باشد، بوی خوبی استشمام میشود اما میگویی که فاسد شده باشد بوی زهم با بوی شدید آمونیاک و سولفید هیدروژن استشمام میشود.
رنگ: رنگ میگو در نوع خود فرق میکنند. میگوی پرورشی که از گونه سفید هندی است، رنگ سبز زیتونی است.
در گونه موزی، رنگ صورتی روشن میباشد. میگوی سرتیز، رنگ سفید و در میگوی ببری سبز، رنگ تیره میباشد. در میگوی فاسد، پوسته رنگ اصلی خودش را از دست میدهد و به رنگ سفید یا گاهی اوقات کدر تبدیل میشود.
استحکام پوسته در ناحیه سر و بدن: میگوی سالم پوست سفت و سختی دارد و سر محکم به بدن چسبیده و رنگش تغییر نکرده است.در میگوی فاسد، رنگ سر تغییر کرده و سر از بدن جدا میشود.

فروش میگو وانامی

خاصیت هایی که میگو دارد

  • ضدفشار خون
  • سرشار از سلنیوم
  • ضدآلزایمر
  • ضد کم خونی
  • منبع پروتئین و کلسترول خوب

این ماده غذایی از جربی کمی برخوردار است و  با خوردن ۱۲ عدد میگو درشت و بخارپز، ۱۶۰ میلی گرم کلسترول وارد بدن میشود و سطح تری گلیسیرید ۱۳ درصد پایین می آید.

فروش میگو وانامی

غذاهای میگوها شامل چه چیزهایی میباشد؟

غذای میگوهای پرورشی شامل دو نوع میباشد. مصنوعی و طبیعی برای تامین غذای طبیعی، کوددهی در سطح استخرها انجام میشود. این کودها خودشان به دو دسته کودهای آلی و شیمیایی تقسیم میشوند.
اما غذای مصنوعی به صورت پلت میباشد که در کارخانه های تولید غذای مصنوعی درست میشود و در اختیار پرورش دهندگان قرار میگیرد. میگوها میتوانند رو به عقب شنا کنند. آنها در برابر مواد سمی در مناطق آلوده، مقاومت بسیاری دارند.

فروش میگو وانامی

ساختار استخرهای پرورش میگو

استخرهای میگو را از جنس خاک میسازند. درست کردن این استخر بستگی به نوع وشرایط اقلیمی دارد. از آنجایی که میگو کف زی است و از بستر استخر برای زیستن استفاده میکنند برای همین استخرها را طوری طراحی کردند که حائز بیشترین وسعت بستر باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور، بازرگانی آریان صفا. بازرگانی آریان صفا، فروشنده آنلاین میگو، …

بازرگانی آریان صفا