فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / فروشگاه اینترنتی بهترین میگو وانامی

فروشگاه اینترنتی بهترین میگو وانامی

بهترین میگو وانامی تولید شده در مناطق مختلف ایران را می توانید از طریق فروشگاه های اینترنتی فروش میگو، با قیمت مناسب خریداری نمایید.

بهترین میگو وانامی در جهان

بهترین انواع میگو به عنوان یک نوع آبزی پر مصرف در کشورهای مختلفی مانند ایران، کویت، عراق، لبنان، روسیه، ایتالیا و … پرورش و پروار بندی می‌شود. میزان پرورش این جاندار در ایران بیشتر از سایر کشورها می باشد و از این رو ایران در کل جهان به عنوان صادرکننده اصلی میگو وانامی و فرآوردهای جانبی این حوزه شناخته می‌شود.
در پرورش و تولید میگو وانامی روش ها و تکنیک های متفاوتی به کار بسته می شود. ولی در کل در این سیستم به شرایط پرورش میگو در آب های مناسب توجه بیشتری می شود.

بهترین میگو وانامی

انواع میگو تولیدی در جهان

  • میگو سفید
  • میگو صورتی
  • میگو قهوه ای

بهترین و عمده ترین نوع میگو پرورشی  در ایران میگو سفید هندی است. پرورش این گونه در شیلات ایران به صورت عمده رایج است. هرمزگان به عنوان یکی از استان های ساحلی ایران دارای چرخه کاملی از تولید لارو، پرورش، بسته بندی و مرکز صادراتی میگو در جهان می باشد.
سالانه دو بار در این مناطق میگو وانامی به صورت عمده پرورش داده می شوند. صنعت شیلات و پرورش آبزیانی همچون میگو وانامی جزو قدیمی ترین راه های کسب درآمد مردم ساحل نشین هرمزگان است.

بهترین میگو وانامی

صادرات بهترین میگو وانامی

در بین انواع مختلف روش ها و تکنیک های موجود جهت پرورش میگو وانامی در هرمزگان و جنوب کشور، آن دسته از روش ها انتخاب می شوند که به  پرواربندی این جاندار سرعت عمل بالایی ببخشند.
از این رو پرورش میگو وانامی در ایران به صورت گسترده در حال اجرا می باشد و این گونه آبزی به صورت عمده در بسته بندی های متفاوت به کشورهای دیگر صادر می شود. به عبارت ساده تر این گونه بازگو می شود که در بین بیشتر آبزیان پرورشی تولید شده در کشور، میگو پرورشی بیشترین سهم صادرات را در ایران به خود اختصاص داده است.

بهترین میگو وانامی

فروش میگو وانامی

فروش عمده انواع میگو وانامی، از طریق درگاه ها و فروشگاه های اینترنتی برای تمامی مشتریان داخلی و صادراتی این محصول در ایران امکان پذیر شده است.
جهت خرید به این روش ها تنها لازم است به فروشگاه های معتبر اینترنتی مراجعه کرده و نسبت به ثبت سفارش اقدام نمایید و محصول را در کمترین بازه زمانی دریافت نمایید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش میگو به صورت عمده

میگو به صورت عمده در فروشگاه ما موجود می باشد. میگو گمیشان تهیه حوضچه با …

بازرگانی آریان صفا