فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / عمده فروشی میگو وانامی در بازار

عمده فروشی میگو وانامی در بازار

عمده فروشی میگو وانامی در بازار از طریق همین سایت اینترنتی آغاز شده است. فروش محصولات این مرکز به صورت عمده و مستقیم انجام می پذیرد.

تولیدی انواع میگو در ایران

امروزه خوشبختانه خواص و فواید مصرفی و دارویی گوشت انواع ماهی و میگو، این محصولات درمانی برای تمامی مردم آشکار و شناخته شده می باشد. مصرف گوشت انواع ماهی و میگو به عنوان یک تقویت کننده کم چرب و کم کلسترل برای خانواده های ایرانی، این روزها رایج و پر معنی شده است.
همان طور که مستحضر هستید امروزه در مناطق مختلف ایران، پرورش میگو رواج گسترده ای پیدا نموده است. پتانسیل اقتصادی پرورش این گونه آبزی به نحوه ای است که می توان برای بسیاری از مردم که به دنبال شغلی پر درآمد هستند، کارآمد و مفید باشد.
پرورش میگو از آن جهت آسان و راحت است که این گونه آبزی با شرایط متفاوت شوری آب و همچنین تغییرات دمایی آب و نواحی کم عمق سازگاری زیادی دارد. پرورش و تولید میگو وانامی از نظر هزینه، کم هزینه ترین جایگاه را به خود اختصاص داده است.

عمده فروشی میگو وانامی

تولید خوراک میگو وانامی در ایران

انواع خوراک میگو وانامی:

  • پودر اسکوئید
  • لستین
  • کنسانتره های پروتئینی گیاهی
  • مکمل های ویتامینه و معدنی
  • کنجاله سویا
  • آرد و گلوتن گندم

تولید خوراک میگو وانامی امروزه به منظور رشد سریع این گونه آبزی در شرایط پرورشی ایران، در کارخانه های داخلی و با استفاده از مواد ذکر شده در بالا طراحی و فرموله می شود.
بسته بندی این نوع خوراک طبق بهره گیری از تکنولوژی های پرس پلت انجام می گیرد.

عمده فروشی میگو وانامی

قیمت فروش میگو وانامی

همان طور که می دانید پرورش میگو وانامی در ایران دارای طرفداران عمده ای می باشد از این رو میزان عرضه میگو وانامی در بازار نسبت به دیگر گونه ها بیشتر بوده و این امر در قیمت فروش محصول تاثیر مثبتی گذاشته است. از این رو انواع میگو وانامی همیشه در بازار دارای قیمت فروش پایین تری نسبت به دیگر گونه ها دارد.

عمده فروشی میگو وانامی

عمده فروشی میگو وانامی

در حال حاضر در زمینه عمده فروشی میگو وانامی، سایت های فروش اینترنتی معتبری در حال فعالت می باشند.
سفارش اینترنتی این محصول جایگاه خوبی برای مشتریان خرده و عمده ایجاد نموده است. در زمینه سفارش اینترنتی انواع میگو خوراکی و رژیمی، به صورت عمده این نکته قابل ذکر است که مشتریان می توانند در مرحله اول و قبل از خرید، نمونه کوچک و چند کیلویی را سفارش داده و بعد از مشاهده اقدام به خرید نهایی نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده میگو مرغوب

مشتریان گرامی می توانند میگو مرغوب را با بهترین قیمت از ما خریداری نمایند. میگو …

بازرگانی آریان صفا