فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / عرضه کننده مستقیم میگو وانامی با کیفیت

عرضه کننده مستقیم میگو وانامی با کیفیت

ما انسانها برای داشتن زندگی سالم حتما باید میگو وانامی با کیفیت را استفاده کنیم. عرضه کننده مستقیم این محصول به شما کمک میکند که تنی سالم و پر انرژی با خوردن میگو در طول زندگی داشته باشید.

میگو وانامی با کیفیت

نتیجه غذادهی خوب و مناسب بر میگوها

  • کاهش هزینه تولید
  • پایین آوردن
  • بهبود کیفیت آب
  • بهبود وضعیت کف استخر
  • رشد مناسب میگوها

بهترین روشی که میتوان به میگوها غذا داد استفاده از سینی غذادهی میباشد. چون میگوها در نقاط مختلف استخر دائم در حال حرکت و چرخش هستند سینی غذادهی نباید تنها ملاک و روش غذادهی به میگوها باشد چون احتمال گمراه شدن در تعیین جیره غذا را فراهم میکند.

میگو وانامی با کیفیت

 مشکلات غذادهی زیاد به میگوها

  • تغییرات منفی کیفیت آب
  • پایین آمدن اکسیژن محلول آب و بالا رفتن ph آب در صبح
  • بالا رفتن اکسیژن محلول آب و پایین آمدن ph آب در غروب

غذا دهی به میگوها ساعت ۶ صبح کاملا اشتباست چون در این زمان اکسیژن در پایین ترین سطح خود قرار دارد  پس غذادهی در ساعات دیرتری توصیه میشود تا اکسیژن افزایش یابد. غذادهی در شب با ۳۰ درصد از یک وعده باعث میشود تا میگوها وادار به استفاده از تولیدات طبیعی استخر شوند.

میگو وانامی با کیفیت

 تولید مثل و تکثیر میگو

میگوها دارای دو جنس نر و ماده هستند. زمانی که میگوهای ماده، میخواهند تخم ریزی کنند، کیسه ی اسپرم را از میگوی نر میگیرد و در اندام خودش ذخیره میکند. زمانی که میگو آماده ی تخم ریزی شد، از کف دریا به سمت بالا شروع میکند به شنای حلقوی و با حرکات شدید پاهای شناگرش، تخمک ها و کیسه اسپرم را رها کرده و به اقاح خارجی کمک میکند.
این تخم ریزی ها حدود ۲ تا ۷ دقیقه بین ساعت ۸شب تا ۶ صبح انجام میشود. میگوها در طول سال معمولا تخم ریزی دارند اما بیشترین زمان تخم ریزی میگوها در فصل بهار و اواخر تابستان میباشد.
بعد از اینکه میگوها تخم ریزی میکنند تخمهای بارور شده، در آب شناور و ۱۵ ساعت بعد نوزاد ها از آن پوسته ای تخم خارج میشوند. نوزاد اولی که به دنیا می آید هیچ شباهتی با والدین خود ندارد که اسم آن  را ناپلیوس مینامند که ۶ بار پوست می اندازد تا به مرحله ی پروتوزوا میرسد.
این نوزاد بعد از اینکه ۳ بار پوست می اندازد به نام مای سیس شناخته میشوند تازه به والدین خود شبیه میشوند. مای سیس نیز بعد از ۳ بار پوست اندازی به پست لارو تبدیل میشود که پس از ۱۲۰ تا ۱۷۰ روز به مرحله بلوغ رسیده و به بازار فرستاده میشود. برای خرید انواع میگو میتوانید با مشاوران فروش ما در ارتباط باشید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور، بازرگانی آریان صفا. بازرگانی آریان صفا، فروشنده آنلاین میگو، …

بازرگانی آریان صفا