فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / عرضه میگو وانامی با نازلترین قیمت

عرضه میگو وانامی با نازلترین قیمت

عرضه میگو وانامی به صورت مستقیم از طریق سایت فروش اینترنتی میگو ایرانی با نازلترین قیمت به تمامی مشتریان داخلی و خارجی ارائه می گردد.

عرضه میگو وانامی

مرکز پرورش میگو در کشور

میگو در واقع نوعی آبزی از خانواده  سخت پوستان است که در آب های شور دریای زندگی می کند. تنها برخی از گونه های میگو در آب های شیرین یافت می شوند.
جالب است بدانید در ایران دریای عمان و خلیخ فارس مراکز عمده تولید کننده میگو می باشند. سالانه بیش از نیاز داخلی بازار ایران از این دو دریا میگو صید می شوند.

انواع میگو تولیدی ایران

به صورت کلی در ایران دو نوع میگو صید می شوند. این دو نوع شامل موارد زیر می شود:

  • میگو فلیذا یا میگو دریایی
  • میگو پرورشی

میگو فلیذا توسط لنج و کشتی صید می شوند و به ساحل منتقل می گردند. در ساحل این نوع میگو بسته به عرضه مستقیم و تازه به بازار در دسته های متفاوت قرار می گیرند.

عرضه میگو وانامی

همان طور که گفته شد یکی دیگر از انواع میگو موجود در بازار ایران با نام میگو پرورشی وانامی شناخته شده می باشد.
این نوع میگو به صورت مستقیم در محیط های طبیعی در دریایی عمان و در خلیج فارس پرورش داده می شوند و آب دریایی این منطقه که حاوی میگو های پرورشی وانامی هستند به وسیله کانال های مخصوص به سمت مزارع هدایت می شوند.
تفاوت میگو دریایی و میگو وانامی علاوه بر تفاوت در گونه و نژاد، در صید و روش های عرضه میگو نیز دیده می شود.
رنگ میگو بسته به نوع گونه و نژاد آن و هم چنین محیط پرورشی آن بسیار متفاوت است. ولی نکته جالب در این این دیدگاه است که تمامی انواع میگو ها در هنگام پخت به رنگ صورتی مایل به قرمز در می آیند که وجود همین رنگ در این گونه نشان از سلامت محصول است.

عرضه میگو وانامی

عرضه میگو وانامی

عرضه عمده انواع میگو وانامی با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت در این مرکز به صورت اینترنتی به تمامی متقاضیان این محصول در سراسر ایران ارائه می گردد. فروش صادراتی میگو نیز در این مرکز انجام می گیرد. زیرا کیفیت میگو ایرانی در تمامی جهان شناخته شده می باشد.
مشتریان گرامی این محصول کافی است با ارتباط گرفتن با واحد فروش مجموعه ما نسبت به ثبت سفارشات خود اقدام نمایند و محصولی با کیفیت و مرغوبیتی بی نظیر در کمترین زمان ممکن دریافت نمایند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروش میگو به صورت عمده

میگو به صورت عمده در فروشگاه ما موجود می باشد. میگو گمیشان تهیه حوضچه با …

بازرگانی آریان صفا