فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / صادرات میگو وانامی مرغوب از ایران

صادرات میگو وانامی مرغوب از ایران

صادرات میگو وانامی مرغوب از ایران یکی از پررنگ ترین اقلام صادرات در ایران می باشد. ایران یکی از کشورهای برتر در زمینه تولید، پرورش و صادرات میگو است.

روش های نگهداری طولانی مدت میگو

به دلیل خاصیت فساد پذیری گوشت میگو، پس از صید باید بلافاصله به محیط سر منتقل و به سرعت عمل آوری شود. میگوها پس از پاک  و رگ گیری شدن به چند روش عمل آوری و آماده ی فروش می شوند :

  • کنسرو کردن : که مانند سایر فرآیندهای کنسروی از طریق بلانچینگ انجام می پذیرد.
  • خشک کردن : در این روش همانند روش های سنتی رایج در کشور، میگوها در آب جوشانده و در برابر نور خورشید خشک می گردند.
  • منجمد کردن :  در این روش پس از شستشو میگوها در ظروف پلاستیکی ریخته شده و فریز می شوند.

صادرات میگو وانامی مرغوب

بررسی رویکرد صادرات میگو در سال های اخیر

کشور ما با در دست داشتن منابع آبی فراوان و خاک سالم، قادر است هر ساله مقادیر زیادی از آبزیان را پرورش و به مرحله صادرات برساند.
این صادرات هم اکنون جزو سودآورترین صنایع ایران است و در سال های اخیر با رشد ۴۰ درصدی همراه بوده است. بخش عمده صادرات میگو به کشورهای قطر، عمان، چین، روسیه انگلستان و فرانسه می باشد.

صادرات میگو وانامی مرغوب

شرکت صادرات میگو

یکی از مهم ترین نکات در صادرات آبزیان به خصوص میگو، رعایت نکات بهداشتی و کیفیت میگو است. شرکت های صادرات میگو خرید، حمل، بسته بندی و تحویل میگوی صادراتی را از مبدا سواحل خلیج فارس تا مقصد خریدار به عهده دارند. این شرکت ها سعی دارند تا با حذف واسطه، بطور مستقیم میگو را از صیادان خریده و در تازه ترین و باکیفیت ترین حالت ممکن آن را برای صادرات و مصرف کنندگان آماده کنند. در این صورت  دلالانی که فقط به ضرر صیادان و مصرف کنندگان کار می کنند، از این میان حذف خواهند شد.

صادرات میگو وانامی مرغوب

صادرات میگو وانامی

میگوی وانامی، نسبت به سایر انواع میگوها به دلیل مقاومت بالا، تحمل بیشتر در برابر شوری و تحمل درجه حرارت بالاتر یکی از مهم ترین و به صرفه تریت گونه های پرورشی در ایران می باشد.
این میگو همچنین سرعت رشد بسیار بالایی دارد و در برابر اکثر بیماری ها مقاوم است. رشد و تکثیر این نوع میگو هم نیاز داخلی کشور و  مصرف قسمت جنوبی کشور را تامین می کند هم بیش از نیم از تولیو سالانه آن، صنعت پرسود تجارت را برای کشورمان رقم می زند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور، بازرگانی آریان صفا. بازرگانی آریان صفا، فروشنده آنلاین میگو، …

بازرگانی آریان صفا