فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / خرید بدون واسطه میگو وانامی مرغوب

خرید بدون واسطه میگو وانامی مرغوب

برای خریدن یک میگو وانامی مرغوب باید از جاهایی خریداری کنید که محصولاتشان تازه باشد. خرید بدون واسطه برای میگو کار را برایتان آسانتر کرده و باعث هدر نرفتن وقتتان میشود.

خرید و نگه داری میگو

خرید میگو : اگر میگوی تازه را میخرید اول از همه سر آن را از تن جدا کنید. میگوهای تازه حتما باید بدنسان سفت و به پوسته ی آن متصل باشد. پوسته ی میگو بدون لک و خال باید باشد وگرنه فاسد است.

میگو وانامی مرغوب

برای اینکه میگو را از حالت یخ زدگی و انجماد در بیارید آن را داخل یک کاسه آب سرد یا درون یخچال قرار دهید. هیچوقت میگو یخ زده را در دمای اتاق یا در جای گرم نگذارید تا یخ آن آب شود چون این کار باعث میشود که مواد مغذی میگو از بین رود.
نگه داری میگو : میگوها را باید در دمای سرد نگه داری کرد.
اگر شما میگو میخرید و تا زمانی که آن را به خانه ودر یخچال بگذارید زمان زیادی طول بکشد باعث خراب شدن میگو میشود، پس حداقل در ماشینتان یک کلمن پر از یخ بگذارید و میگو را داخل آن قرار دهید.
اگر دمای یخچالتان به خاطر مواد غذایی دیگر کم است میتوانید میگو را داخل یک بسته بندی مناسب و در ظرفی حاوی یخ قرار داده و در سردترین قسمت یخچال بگذارید.

مضرات سوخاری کردن میگو

یکی از مضرات سوخاری کردن میگو، استفاده از روغن زیاد برای طبخ میباشد. استفاده از از این مدل غذاها علاوه بر ضررهای زیاد، باعث چاقی میشود. اما مشکل مهمتر از همه این است ک وقتی میگو را در روغن سرخ میکنید حرارت بیش از حد روغن باعث کلی بیماری میشود.

میگو وانامی مرغوب

ارزش غذایی میگو

یکی از لذیذترین غذاهای دریایی میگو میباشد. اگر بخواهیم مقایسه ی غذایی کنیم، اکثر غذاها پروتئین زیادی دارند اما میگو، گوشت ماهی، گروه ماکیان کالری کمتری دارند.
پروتئینی که در میگو است دارای کیفیت بالایی میباشد و دارای اسید آمینه های لازم برای رشد میباشد. غذاهای دریایی بافت پیوندی کمتری نسبت به غذاهای گوشتی دارند برای همین گوشت آنها نرمتر و پس از پخت نرمی آن کاملا مشخص میشود.
وقتی میخواهید میگو را تا مدت طولانی نگه دارید، آن را خوب بسته بندی کرده و حداکثر تا یک ماه در سردترین قسمت فیریزر نگه دارید. میگوی مرغوب و با کیفیت عالی باید حتما بوی آب نمک ملایم را بدهد.حتما قبل از اینکه میگو بخرید اول آن را بو کنید و دیدید که بوی نامطبوعی میدهد از خرید آن خودداری کنید.

میگو وانامی مرغوب

خصوصیات مورفولوژیک، مریستیک و مورفومتریک در شناسایی میگو

  • شکل ظاهری
  • روستروم
  • کاراپاس
  • آنتن
  • تلسون
  • باله دمی
  • ناحیه شکمی
  • آلات تناسلی نر و ماده
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور

فروشنده آنلاین میگو در شمال کشور، بازرگانی آریان صفا. بازرگانی آریان صفا، فروشنده آنلاین میگو، …

بازرگانی آریان صفا