فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / خرید بدون واسطه میگو وانامی در کشور

خرید بدون واسطه میگو وانامی در کشور

خرید میگو وانامی در کشور به صورت مستقیم و بدون واسطه تنها از طریق خرید و فروش اینترنتی انجام می گیرد. قیمت فروش میگو در این نوع خرید بسیار مناسب است.

خرید میگو وانامی

تجارت میگو وانامی در کشور

امروزه در حوزه تجارت میگو وانامی در کشور، رقبای زیادی در حال رقابت های تنگاتنگ با یکدیگر هستند، زیرا پرورش میگو وانامی می تواند پتاسیل اقتصادی بالایی را رقم بزند.
خوشبختانه پرورش میگو وانامی به دلیل سازگاری بالای این گونه آبزی به شرایط دمایی متفاوت و همچنین شوری آب در ایران بسیار رواج یافته است. میگو هم در آب های شور دریای عمان و خلیخ فارس قابل پرورش هست و هم در آب های شیرین رودخانه های کوچک پیدا می شود.
جالب است بدانید میگو در گروه خانواده های آبزیان سخت پوست قرار می گیرند. این گونه های آبزی، کف زی بوده و در نواحی کم عمق هم زندگی می کنند.

خرید میگو وانامی

انواع میگو تولیدی ایران

میگو در ایران در دو نوع کلی دسته بندی می شود:

  • میگو پرورشی
  • میگو فیلذا یا میگو دریایی

میگو وانامی که در ایران به صورت عمده در بازار های داخلی و صادراتی عرضه می گردد در گروه میگو های پرورشی دسته بندی می شود. بهتر است بدانید میگو های پرورشی وانامی، خواص و ویژگی صادر شدن به کشورهای دیگر را دارند.
قیمت در بسیاری از بازارهای صادراتی و داخلی حرف اول را می زند. از این رو در بین محصولات تولیدی میگو های ایرانی محصولات میگو پرورشی وانامی دارای سودهی بالاتری در حوزه تجارت و صادرات است.

خرید میگو وانامی

خرید میگو وانامی

پرورش عمده میگو وانامی در کشور بیشتر در مناطق دریای عمان و خلیج فارس، به چشم می آیند. قیمت خرید انواع میگو وانامی در ایران نسبت به دیگر گونه های آبزی دارای صرفه اقتصادی بالاتری است. زیرا پرورش این گونه با کاهش هزینه های پرورشی سازگاری بیشتری دارد.
هم چنین این گونه آبزی در شرایط سخت نیز قابل پرورش خواهد بود. برای خرید عمده انواع میگو های پرورشی وانامی و دریافت لیست قیمت این محصول می توانید با مشاورین شرکت ما ارتباط گرفته، و قیمت این محصول را با کیفیت های مختلف و درجه بندی شده، در بازارهای هدف جویا شوید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میگو دریایی تازه

میگو تازه دریایی در بازرگانی آریان صفا. کشاورزی میگو از راه مزارع کوچک در آسیا …

بازرگانی آریان صفا