فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / تولید کننده میگو وانامی خوراکی

تولید کننده میگو وانامی خوراکی

شرکت بازرگانی آریان صفا تولید کننده میگو وانامی خوراکی در جنوب کشور اقدام به فروش مستقیم و بی واسطه این‌میگو به صورت انلاین کرده است .

پرورش و تولید میگو در ایران

در تمام دنیا آبزی پروری در امنیت و تامین غذایی همچنین رفع فقر نقش مهمی داشته است . ولی بیماری در بین میگوها به یک معزل اساسی تبدیل شد و صنعت پرورش میگو رو در تمام دنیا دچار بحران کرد. از زمان پیدایش بیماری لک سفید در بین میگوها تولید میگو بسیار کاهش یافت زیرا توجیه اقتصادی برای این کار وجود نداشت . مهم ترین راه حلی که برای این مشکل پیدا شد جایگزین کردن یک نوع میگو مقاوم به بیماری بود که میگو وانامی بهترین گزینه بود و در حال حاضر حدود ۸۰ درصد میگوهای پرورشی از نوع میگو وانامی است.

تولید کننده میگو وانامی

انواع میگو های پرورشی

زمانی که به مراکز فروش ماهی و میگو در سطح شهر میروید انواع میگوهای دریایی و پرورشی را مشاهده میکنید . میگوهای پرورشی نیز خود انواع مختلفی دارند که مهم ترین آنها عبارتند از

  • میگو وانامی
  • میگو موزی
  • میگو سفید هندی
  • میگو ببری سبز

مقایسه خواص میگو وانامی با سایر میگوهای پرورشی

میگو  وانامی در مقایسه با سایر میگوهای پرورشی ارزش غذایی بیشتری دارد به طوریکه ارزش غذایی این مدل میگو با میگوهای دریایی برابری میکند . میزان کلسیم موجود در میگو وانامی نسبت به بقیه میگوهای پرورشی بیشتر است و جالب است بدانید میزان کلسترول موجود در این میگو از سایر میگوهای پرورشی مانند موزی و ببری سبز کمتر است.
میزان پروتئین موجود در میگو وانامی از دو مدل موزی و ببری سبز ببشتر است و همچنین میزان ویتامین A و E موجود در این مدل میگو نسبت به بقیه میگوهای پرورشی بیشتر است .

تولید کننده میگو وانامی

تولید کننده میگو وانامی

تولید کنندگان میگو اقدام به پخش و فروش میگو در سراسر ایران میکنند . شرایط نگهداری میگو بسیار مهم است که در پروسه تولید، صید ، نگهداری و انتقال آن میگو سالم و با همان کیفیت اولیه به دست مشتری برسد بازرگانی اریان صفا با داشتن تجهیزات به روز و بهره گیری از مشاوران زبده و با تکیه بر تجربه چندین ساله خود قادر است این غذای لذید را به صورت عمده و خرده با بالاترین کیفیت دراختیار شما قرار دهد.

تولید کننده میگو وانامی

طریقه سفارش و خرید میگو وانامی

برای سفاش و خرید انواع میگو شما میتوانید با شماره های واحد فروش ارتباط برقرار کرده و به طور مستقیم محصول خود را سفارش دهید.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میگو دریایی تازه

میگو تازه دریایی در بازرگانی آریان صفا. کشاورزی میگو از راه مزارع کوچک در آسیا …

بازرگانی آریان صفا