فروش میگو وانامی
خانه / میگو / میگو وانامی / بازار فروشندگان میگو وانامی

بازار فروشندگان میگو وانامی

فروشندگان میگو وانامی با کوتاه کردن دست دلالان سودجو و واسطه ها به عرضه میگو وانامی درجه یک با ارزان ترین اقدام نموده و از این طریق به افزایش میزان فروش و درنهایت سوددهی بیشتر منجر شده‌اند.

بازار فروشندگان میگو وانامی

در سال های اخیر، پرورش میگو به یکی از موضوعات تجاری بسیار مهم در بسیاری از کشورهای جهان مبدل شده است. ایران نیز به سبب برخورداری از بالاترین میزان خطوط ساحلی نسبت به دیگر کشورهای همسایه در خلیج فارس و دریای عمان به یکی از بزرگ ترین کشورهای تولیدکننده انواع میگو مبدل شده است.
از برترین گونه های میگو پرورشی می توان به میگو وانامی اشاره کرد. این میگو از سرعت رشد بسیار بالایی برخوردار بوده و ظرف مدت اندکی به سایز و وزن مطلوب خواهد رسید.

فروشندگان میگو وانامی

همین عامل سبب شده تا این گونه از میگو که تحت عنوان میگوی سفید غربی نیز شناخته شده است، بسیار موردتوجه پرورش دهندگان انواع میگو قرارگرفته و به صورت عمده مورد داد و ستد قرار گیرد.

عرضه عمده میگو وانامی درجه یک با نازل ترین قیمت

میگو یکی از پرطرفدارترین جانوران آبزی به شمار می رود. این گونه دریایی به سبب برخورداری از منابع غذایی بسیار ارزشمند از دیرباز موردتوجه انسان ها بوده است.
علاوه بر اهمیت استفاده از میگو به عنوان ماده غذایی، پرورش این جانور آبزی از نقطه نظر اقتصادی و تجاری نیز بسیار حائز اهمیت است به گونه ای که در سال های اخیر، پرورش میگو و کیفیت رشد و تکثیر آن به یکی از مهم ترین موضوعات تجاری برخی از کشورهای آسیایی مبدل شده است.
میگو وانامی از مرغوب ترین گونه های میگو موجود در جهان بوده که زادگاه آن به سواحل دریای مکزیک و مرکز و جنوب پرو نسبت داده شده و در سال ۱۳۸۳ برای اولین بار در ایران به صورت آزمایشی پرورش داده شد.

فروشندگان میگو وانامی

در ایران، میگو وانامی از طریق نمایندگی های فروش مستقیم به صورت حضوری و اینترنتی انجام می گردد. در صورتی که قصد خرید میگو وانامی به صورت عمده را دارید، می توانید از طریق همین مرکز اقدام نموده و محصول خود را با ارزان ترین قیمت ممکن خریداری نمایید.

فروش اینترنتی میگو وانامی

در سال های اخیر با توجه به پیشرفت ها و تحقیقات صورت گرفته در خصوص روش های پرورش میگو وانامی و اصلاح شیوه های تکثیر، بازار خرید و فروش این محصول از رونق فراوانی برخوردار گردیده است.

فروشندگان میگو وانامی

همین امر سبب شده تا انواع میگو وانامی باکیفیت فوق العاده به طور گسترده ای به روش های گوناگونی در سرتاسر کشور توزیع گردد. لذا فروشندگان میگو وانامی جهت افزایش فروش و بهره وری و در جهت جلب رضایت مشتری نسبت به عرضه این محصول به روش اینترنتی اقدام نموده اند.
از مزایای عرضه اینترنتی میگو وانامی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • خرید آسان انواع میگو
  • حذف فاصله مکانی بین خریدار و فروشنده
  • کوتاه کردن دست دلالان و واسطه ها
  • قیمت ارزان و مقرون به صرفه
  • افزایش حاشیه سوددهی
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
عبدالناصر کجمی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129356056
آدرس کانال: bazargani_aryansafa@
پست الکترونیکی: bazargani.aryansafa@gmail.com

مطلب پیشنهادی

میگو دریایی تازه

میگو تازه دریایی در بازرگانی آریان صفا. کشاورزی میگو از راه مزارع کوچک در آسیا …

بازرگانی آریان صفا